bugun bir kiza sozluk nickimi soyledim

kimseye soylemezdim. boylece kafama geleni yazabilecegim bir yer oldu.

www.eksisozluk.com

boyle seyleri su an o deger vrdigim kiz gorebiliyor. sizce ne dusunmustur ? insallah duyurulari okumuyordur.

duyuruları da okur eminim :)

sakin ol bence, yani abuk bişe yok. ben bi acayiplik göremiyorum.
  • cecilia  (19.12.12 21:38:45)
bir yerden sonra, özellikle yetişkin olduğunu hissetmeye başladıktan itibaren insanın neyse o, içi dışı bir olması gerektiğine inanıyorum. bence kafaya takmamalısın. yasaları hariç tutaraktan söylemek isterim ki, kendin olmaktan dolayı kimseye hesap vermek zorunda değilsin. kız senin porno izlediğini veya seks hakkında konuştuğunu bilmemeli mi? bugün bunları yapmayan kaç erkek kaldı allaşkına ya?

  • i ve been mistreated  (19.12.12 21:40:34)
"charlotte blanc" başlığının 14. ve 15. entryleri daha sakat hocam:)

  • marcelorios  (19.12.12 21:42:19 ~ 21:43:20)
konuyu bilemiycem de,hiç komik değilsin be birader.son entryde bi tuhaf oldum.

  • jpsartre  (19.12.12 21:44:50)
heheh ya seks hakkında konuşmak normal tabi kimseye hesap vermek zorunda değilsin de, tekirdağlı cuckold çift biraz ilginçmiş :)

  • cepeuc  (19.12.12 21:45:23)
hemen sil, çabuk

  • dieselsingle2  (19.12.12 21:47:02)
cuckold ne lan diye merak etmiştir. o değil de cuckold ne sahiden lan?

  • isildur  (19.12.12 21:50:58)
gayet normal. görende kızlar xhamster falan bilmiyo sanır eheh. hem niye söylersin ki nickini? he bi de yıl olmuş bilmem kaç adam hala xhamster diyo aksdjalksjd

  • lionel andres  (19.12.12 21:52:20)
son entry tuhaf cidden

  • zuppa  (19.12.12 21:55:31)
son entry bir espri. gercekten kotu bir espri mi ? aciklanmasi gereken. yok yani bestailty de tuzum yok.

  • charlotte blanc  (19.12.12 21:59:27)
son entry sucks. kız gozuyle sıkıntı yok, bu cagda bunlara sasıracak varsa sen onun yanına tasın kasabanızda organık organık yasayın

  • heyamo  (19.12.12 22:11:26)
bende söylemiştim, tüm duyuruları okumuş, sonra duyurularla ilgili soru sormaya başladı :)

  • Ramiegovic  (19.12.12 22:48:46)
sil hepsini.

  • yirtik foto  (20.12.12 00:00:15)
sıçtının resmidir. şimdi olmaz ilerde kafa sikme dönemine denk gelince yazdığın her giride saçma sapan manalar arayıp beyin ütüleyecektir. dondur hesabı 1 yıl çek git.

  • grkn  (20.12.12 00:40:28)