Sanırım Bankayı Söğüşlüyorum

Dün yemek yedim karttan 20 küsür çektirdim ama kartımdan düşmedi. 24 saate geçti yani hala düşmedi kullanılabilir limitimden. Bugün de acaba bu düşer mi diye denedim 5-6 liralık çektirdim başka yerde o da düşmedi. Napsam ya la?

kullanılabilir limitim bu 25 liralık alışverişleri yapmadan önce de buydu:
Kullanılabilir Limit 104.72

Şimdi bakıyorum hala bu 104.72

Dönem için hareketlerinde de çıkmıyo son iki harcamam. Normalda alışverişi yaptıktan sonra anında girer kontrol ederdim düşmüş olurdu

edit: bankayı aradım, öyle bir işlem gözükmüyor diyor kadın. fişinizle alışveriş yaptığınız yere gidin diyor. ben dün de bugün de harcama yaptım ikisi de bankanın ekranında çıkmıyor. bekleyen işlemlerde de çıkmamış onlar da limitimi 104.72 olarak görüyor

kadın alışveriş yaptığınız yerlere bi gidin bizde gözükmüyor diyor. ahaha resmen söğüşlüyorum la :)

edit: çatır çatır aldılar paralarımı düştü hepsi :(

bankayı ara. kredi kartımla yapılan son işlemleri öğrenmek istiyorum de. söylesinler. o son şeyleri söylerler.

  • ykyt  (19.12.12 14:20:23)
acik provizyona baktin mi?

  • uyku semesi  (19.12.12 14:20:34)
düşer benden 3 gün sonra düştü aynı hataya düşme sende

  • fakir nightboy  (19.12.12 14:20:54)
bazen bir iki gün sonra yansıyor. hiç sevinme bence.

  • sir gawain  (19.12.12 14:20:56)
bir hafta sonra filan düşebilir. bir arkadaşımın başına gelmişti. sonradan düşüyo o, heyecanlanıp çok harcamayın.

  • atrophy  (19.12.12 14:26:48)
bankayı aradım, öyle bir işlem gözükmüyor diyor kadın. fişinizle alışveriş yaptığınız yere gidin diyor. ben dün de bugün de harcama yaptım ikisi de bankanın ekranında çıkmıyor. bekleyen işlemlerde de çıkmamış onlar da limitimi 104.72 olarak görüyor

  • metehan01  (19.12.12 14:33:42)
yemek ısmarlarsan kimseye soyleme:p

  • mrwaquras  (19.12.12 15:11:29)
1 hafta bekle, yine çıkmazsa duyuru aç

  • bonjurkes  (19.12.12 15:13:12)
hadi bizi yemeğe götür :o

  • barut  (19.12.12 17:32:59)