Evlilikte en önemli olan nedir sizce?

Özellikle evlilerin yorunları lütfen...

eşlerin birbirine saygısı.

  • basond  (18.12.12 16:57:20)
klişe olacak ama sevgi ve saygı.

  • kambocya diasporasi  (18.12.12 16:58:48)
Ortak heyecanlar bulmak.

  • Sa Majesté des mouches  (18.12.12 16:58:53)
üç s kuralı..

sevgi, sabır... diğerini de sen bul. .)
  • gneral  (18.12.12 17:03:40 ~ 17:04:30)
sahane bir baslik olacak sozlukte. yazar: ex manto

okuyup feyz ve ibret alinabilir.
  • ortada pisuvar yandan gec  (18.12.12 17:05:29)
arkadas olma, geyik yapabilme, kafa yapisi vs

  • Mandos  (18.12.12 17:06:29)
birlikte gülebilmek

  • jamswety  (18.12.12 17:12:15)
Asıl sır ne biliyor musun? Karşılıklı birbirini idare edebilme alttan alma. Bir de sorunları çözmenin yolunu bulmak. Mesela biz bir konuda tartışıyorsak susarız olmamış gibi davranırız :)

Uzun yıllardır da mutluyuz :)
  • white35  (18.12.12 17:12:35)
white35, peygamber misiniz siz:D
kafa yapısı, huy, karakter, hayata bakış açısı bence ve bunlar doğrultusunda anlaşabilmek. klişe ama napıyım gerçek bu.

  • crimsonlady  (18.12.12 17:19:30 ~ 17:20:50)
çok mutlu olduğun an kavga edeceğin anı düşün, sevgini belli et.
kavga edince çok mutlu olacağın anı düşün.

bu böyle sürekli devrederek gider.

bir de, anlamsız yere bağrışmayın, çığrışmayın... yutun... anahtar kelime; içten gelenleri "yut" ve "duymazdan gel".

zira, insan sinirlenince, normalde demeyecek oldukları şeyler bir anda ağzından çıkar. dikkat et, ağzından; düşünmeden, hesap etmeden... o da pişman olur, sen de...

o yüzden, kavga anlarında, söyleyeceklerini yut ve sağır ol. karşı tarafta öyle yaparsa, nice mutluluklar sizin olur. ;)
  • gneral  (19.12.12 20:31:11 ~ 20:31:41)
sevgi, sadakat, fedakarlık

  • ahlaksızlığın lüzumu yok  (19.12.12 20:41:02)
hem içi hem dışı güzel olacak o zaman yürür gider bence

açıklıyım bunu ben yüzeysel kaldı saldırmasınlar. zamanla ne başka kadınlara erkeklere yönelir karşıdaki tipini seviyorsa vs. içi de iyiyse karşıdakini çekilir kılar bu alttan alınır güvenilir naparsan değer vs. ondan hem iç hem dış iyiyse yeterliyse gidiyor evlilik.
  • nunishuris  (19.12.12 20:52:56 ~ 20:54:22)