Dinmeyen İstek

Şu anda kendimi Galaxy Note II almamak için çok zor tutuyorum. Anlatamam. Reklamını görünce böyle kendimi çok acayip hissediyorum. Bir anda içim iyilik hoşluk güzellikle doluyor. O telefonu almam lazım a dostlar. Param da var. Ama belki fiyatı düşer diye almıyorum. Belki kampanya olur diye almıyorum.
Ne yapayım şimdi ben?
Sigarayı da bıraktım zaten, 1 hafta oldu. Bir şeylerle ilgilenmem gerekiyor.

6 aydan önce fiyatı düşmez zaten o zaman da modası geçer.Paran varsa git al :)

  • roth  (17.12.12 20:31:45)
Lumia 920 al unutursun

  • milan baros  (17.12.12 20:32:01)
o hastalık bende de var iki ay önce nexus 2 alıp tövbe ettim ama
sabahtan bu yana aklıma nexus 4 düştü orası tövbesi gibi oldu

  • seyyar satıcı  (17.12.12 20:34:00)
Çok fenayım a dostlar. A dostlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar.
Önümüzdeki iki üç gün almazsam sanırım atlatabilirim :D

Sigarayı bırakmak daha kolay amk ya olamaz böyle bir şey.
  • mahsunkul  (17.12.12 20:37:27)
her hafta sonu vatan computer de %25 indirim var. takip et istersen bence.

  • indescribable  (17.12.12 20:37:32)
psikoterapiye ihtiyacınız var.

  • ben smyrna  (17.12.12 20:38:16)
(bkz: para harcamanın insan psikolojine etkisi)

aha bir zamanlar şunu yazmıştım. gerçekten ihtiyacım var terapiye.
  • mahsunkul  (17.12.12 20:41:53)
çok gerekli bir şey değilse senin hayatında alma sakın. paranı başka şeylerde değerlendir. boş ver alınca ne olacak sanki. işlemlerini pc'den hallet.
ne için değerlendireceğim dersen ekstra yazarım.
radyo sunmaya da devam et.
  • erenbey  (17.12.12 20:46:49 ~ 21:07:07)
Maddi durumun varsa al tabii de. Bence değmez Note 2 hayvan gibi büyük ve gereksiz bi alet. 5 al, Lumia 920 al.

  • roket adam  (17.12.12 21:04:37)
lumia 920 alma, tam bir don düşüren. Tamam kamerası çok süper, tasarımı da güzel ama iphone un 3 katı ağırlığında

  • bonjurkes  (17.12.12 21:11:34)