avea bağlılık, taahhüt kampanyası

fenercell hattımla 12 ay taahhüt vererek 12 ay boyunca 500mb internet ve 500sms her yöne paketini (ikiz paket) %100 indirimli yani bedavaya alıyorum.

taahhütün bozulma şartları hakkında bilgisi olan var mı? sitelerinde yazmıyor. avea'nın (fenercellin değil dikkat!) başka faturalı tarifelerine geçersem taahhüt bozulur mu?

not: sadece bu kampanya için konuşuyorum, diğerlerinde bozulmadığını biliyorum.

Kampanyanın linkleri:

www.avea.com.tr

Yapılan indirimin fiyatı alınır diye biliyorum örneğin ayda 10 lira indirim yaptı 3 ay kullanıp vazgeçtin 30 lira alırlar.

  • gorkemgoksu  (17.12.12 20:17:55)
taahhüt bozmalarda genelde yüklü miktar para istiyorlar.

  • 9kuyruklukedi  (17.12.12 20:18:07)
ne kadar para alacaklarını biliyorum. ben taahhüdün hangi şartlarda bozulacağını soruyorum. numara taşıma, hat iptali durumlarında bozulacağını biliyorum. sormak istediğim hattımı fenercell değil de avea'nın faturalı başka bir tarifesine taşısam taahhüt bozulur mu?

  • mr.goodcat  (17.12.12 20:22:49 ~ 20:23:36)
müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin bence.

  • 9kuyruklukedi  (17.12.12 21:10:25)