İddaa

Şİmdi iddaadan çok bi para kazanmışlıgım yok da merak ettim,ne kadar meblağa kadar gidip iddaa bayisinden alabiliyoruz? Sonrasında noluyo?

kuponun arkasında en altta yazıyor. 3010 tl ye kadar bayiler, sonrası ziraat veya garanti bankası şubelerinden.

  • xenophobe  (17.12.12 17:57:08)
Şimdi bayiye gitsem mesela 1000 tl kazanıp, adamda o kadar para olur mu bi tereddüt ettim gerçi iyi kazanıyolar
he tabi 17 yaşındayım bi de, oynarken sıkıntı olmuyo da verirken olabilir sanki

  • guguklusaat  (17.12.12 18:01:05)
varsa veriyor yoksa akşama filan uğra diyor.

  • mega idea  (17.12.12 18:14:59)
yüksek ; + 3000 tl ve üstü kazanmış kuponlarınız varsa bostancı çevresinde ki bazı bayiler % 5-7 fazla vererek satın alabiliyor.
neden derseniz .. adamın elinde kayıt dısı para var .. sizin elinizdeki kuponu satın alıp bankadan bozdurunca o kayıt dısı para kayıt içi hale gelmiş oluyor ;)

  • opunce kurbaa olan prens  (17.12.12 18:29:57)
bir abine falan rica et senin yerine o alsın. ama büyük gösteriyorsan sıkıntı yok :)

  • mattiadestro  (17.12.12 18:30:50)
bilyoner,tuttur,oley den falan oyna direk hesabına yatsın para.geçende biri 96milyar tutturdu yasal kesintiyi yapıp şak diye yatırmışlar parasını
edit; bu arada 96bin tutturanda var iddada biz 30tlyi zor görüyoruz :(

  • srcns  (17.12.12 19:19:19 ~ 19:20:35)