Paypaldan gelen mailler

Az önce paypal a kayıt oldum ve kartımı filan tanımladım bir miktar para filan çekti sonra kodu girdim. Şuan hesabım teyitli diyor.

Lakin sorum şu mail hesabıma 1-2 dk da bir e posta geliyor.

Bu hep gelecek mi ?

Kartınızı onaylayın

Merhaba ................

Tebrikler! 16 déc 2012 tarihinde kartınızı PayPal hesabınıza başarıyla eklediniz. Bu kartı PayPal'da belirli limitler dahilinde kullanabilirsiniz. Bu limitleri kaldırmak ve güvenliğinizi artırmak için kartınızı teyit etmeniz gerekir. Bu nedenle kartınızdan bir çekim yaptık ve bunu onaylamanız gerekiyor. İşlemi tamamladığınızda bu para PayPal hesabınıza iade edilecektir.

Çekilen tutar için kart ekstrenize 4 haneli bir kod gönderdik. Bu tutarı öğrenebileceğiniz yerler:

Kart ekstreniz
Online bankacılık ve kartınızla ilgili dönem içi işlemler
Kredi kartınızı çıkaran kuruluşun müşteri hizmetleri
Bazı bankalarda bu kodun görünmesi 1 gün kadar sürebilir. Teyit işlemini tamamladıktan sonra tutar iade edilir.

kredi kartı işlem geçmişine girip paypalın bu 4 haneli koduna erişmen lazım. orda yoksa provizyon işlemlerine bak. o kodu alıp paypal a ilgili yere giriş yap ve paypal harcama limitini kaldırmış olacaksın.

bu mail bu işlem için gönderilmiş.
  • sttc  (16.12.12 22:00:36 ~ 22:00:50)
Paypalda su siralar teknik bir ariza var, destek bolumunden turkce bir mail yazl ilgileniyolar ve duzeltiyolar.

  • engel  (16.12.12 22:23:05)