doğala en yakın meyve suyu

hangi marka? siz hangisini alıyorsunuz?

Hiçbirini. Doğala en yakın tabirinin külliyen kandırmaca olduğunu düşünüyorum.

  • saatgeceninonikisi  (16.12.12 12:44:09)
evde kendi yaptığımızı o meyve sularının nasıl ve hangi meyvelerden yapılıdğını görsen ağzına sürmezsin.

  • zenigt  (16.12.12 12:48:51)
doğala en yakın olduğundan değil ama dimes'in %100 meyve suyu diye sattığı meyve sularından içiyorum ben içersem.

  • trinitrotoluen  (16.12.12 12:49:16)
evde kendin bile yapsan meyve suyunu meyveyi yemek kadar sağlıklı değil, meyvede daha fazla lif var, + ısırıyorsun çiğniyorsun ağızda sindirim başlıyor.
ben sık almsam da elite'in litrelik karadut ve yaban mersini suyundan alıyorum.

  • joepiscopo  (16.12.12 12:51:39)
tazesini alıp sıkmaya üşeniyorum. sabah da içecek soğuk bir şey lazım, ondan sordum.

  • zgrydn  (16.12.12 13:03:27)
Ben de hazır tercih etmiyorum genelde. Gerçi benim genel olarak hazır tüketime mesafem var, tat alamıyorum. Hazır çorbalar, etsuyu tabletler, hazır meyve suları, harçlar vs gibi şeyleri tüketemiyorum. İmkanım varsa evde sıkıyorum, yoksa hiç içmiyorum.

  • Savina Y.  (16.12.12 13:04:34)
paketlenmiş gıdaları almamaya başladığımdan beri içmiyorum.
ama dimes içerdim içtiğimde.
evde kendin sıktığın ya da dışarıda gözünün önünde sıkılanlar en sağlıklı.
  • goldentitan  (16.12.12 13:16:14)
Sabah soguk soguk en guzel elma ve nar gidiyor. Kayisi, seftali gibi kivamli seyler tiksinc geliyor şahsen.
Bulursan bir de cappy nin kirmizi meyveleri hakikaten orgazmik bir tat.

  • sAINT  (16.12.12 13:44:57)
üzüm suyunda kavaklıdere.

  • leenathrw  (16.12.12 14:22:43)
elite naturel, koruyucu, katki maddesi, ilave su ve seker icermiyor

  • dersaadet  (16.12.12 14:33:01)
doğala yakın meyve suyu yoktur içine katkı koruyucu vs madde koymasalar bile çürük meyvelerden yapıyorlar biz de tamek tat gibi büyük firmalara meyve vermiştik zamanında ordan biliyorum

  • geceleriucanteror  (16.12.12 14:39:34)
bim jucy alıyorum çok hoşuma gidiyor,
ciddiyim.

  • basond  (16.12.12 17:16:33)