[]

Araç muayenesi nasıl oluyordu?

Muayenesiz araç kullanmaktan ceza girdi geçen gün.

Üşensem de götürücem artık muayeneye.

Yıllar oldu ben yaptırmayalı, nasıl oluyordu bu muhabbet? Kadıköy tarafındayım bu arada.

 
TüvTürk sitesinden randevu alıyorsun, orada her türlü bilgi var.


  • cakabo  (15.12.12 19:14:48) 
tüvtürk'ün sitesinden randevu alın en yakın muayene istasyonuna ve gidin işte devamını onlar anlatır size.


  • islergucler  (15.12.12 19:15:19 ~ 19:15:28) 
Vergi borcunun olmaması gerekiyor ayrıca.. bir de arabayı muayeneye götürmeden önce bir bakıma sokarsanız başınız ağrımaz.. bulunması gereken malzeme ve ekipmanların listesi tüvtürk sitesinde vardır zaten.. Bir de muayenesi geçtiği için, muayene ücreti haricinde, geçtiği süre kadar ekstra gecikme bedeli tahsil edecekler.. hazırlıklı olmakta fayda var..
kolay gelsin şimdiden..

  • Lekter  (15.12.12 19:27:54) 
herhangi bi sanayiye gidip, vize hazırlık için gerekli teknik bilgilere sahip garaja yönlendirilmelisiniz. ilk yardım cantası, yangın söndurucu, far ayarı, cam film olmaması, arabanın orjınal eksoz sıstemıne sahıp olmasın, fren sistemi gibi şeyler kontrol ediliyor..


  • los angeles  (15.12.12 20:29:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.