üşüyoruum!

evdeki ısınma ihtiyacından dolayı bir ısıtıcı almak istiyorum. fanlı ısıtıcılar mı daha verimli olur yoksa ufo tipi turuncu ışıklılar mı?
performans/elektrik sarfiyatı acısından.
ayrıca gunde 2 saat yaksam ortalama ne kadara patlar bana ?

bende kumtel'in 40 liraya satılan küçük ısıtıcılarından vardı. fanlı değil, ufo tipi turuncu ışıklı. dediğin gibi günde 2 saat falan yakıyordum akşamları, faturada sadece 10 liralık bir oynama olmuştu. verimlilik açısından hangisi daha iyidir bilemeyeceğim ama ben fanlıların o buz gibi odayı ısıtabileceğinden şüpheliydim.

  • letheavendangered  (15.12.12 13:15:00)
iş yerimdeki odamda fanlı minicik bir ısıtıcı var müthiş ısıtıyor. herkesin gözü var nazar değecek diye korkuyorum. :) tavsiyem fanlı.

  • kakao  (15.12.12 13:32:17)
markası modeli nasıl bir şey acaba tarif etseniz ? ve kaç watt?

  • bennerdenbileyim  (15.12.12 13:33:00)
Ufo sakin ama sakin alma, o kadar hasta ediyor ki kendine gelemiyorsun. Radyator al.

  • mikail bey  (15.12.12 13:34:30)
bir kaç yıl önce media markt'tan alındı. equation diye bi marka.

  • kakao  (15.12.12 13:39:43)
fanlı elektrikli ısıtıcı.

turuncu ışıklı dediklerini kapattığın anda oda soğuyor.
  • goldentitan  (15.12.12 13:43:28)
fanlılar çok yakıyormuş öyle diyorlar. ama ışıklı olanları da kapattığın gibi soğuması olayı da doğru.

  • tuzumkuru  (15.12.12 14:22:28)
günde iki saat diyorsun, o oda bütün gün soğuk kalırsa çok ama çok zor ısınır.

en iyisi fanlı alman. sıcak hava hemen ısıtır.
  • mea maxima culpa  (15.12.12 19:47:09)