hostelworld'den rezervasyon yaptırmak

merhabalar, 2 arkadaş romaya gidecez mart başı. bi tane hostel bulduk, 3 kişilik oda var. 2 kişi kalıcaz biz. fakat biz ödeme yaparken sadece bir kişinin ismini soruyor. doğal oalark vize alırken falan diğeri için sorun olabilir diye düşündük. nasıl bi yol izlenebilir?

diğer sorumsa, %10 civarı bi depozito ödüyoruz. kalanını orda mı ödüyoruz? şimdi hepsini kredi kartından ödeyemiyor muyuz hostel world'de?

isim konusunda açıklamalara yazarsınız. ama soruyor olması lazım enteresanmış. eğer sormuyorsa da ayrı ayrı yaptırabilirsiniz rezervasyonu, ne de olsa hostel, aynı odaya düşmeniz çok da zor değil.onun dışında evet depozitoyu ödedikten sonra roma'da gittiğiniz hostelde ödeme yapacaksınız. eğer kart geçiyorsa kartla ödenir. geçmiyorsa malesef ödeyemezsiniz kredi kartıyla.

  • interview with the vampire  (14.12.12 09:34:51)
ha eğer vize için yapacaksanız bu işi booking.com la hiç para ödemeden rezervasyon yapıp belli bi tarihte iptal etmek şartıyla hiç para ödemeyebilirsiniz. hani fikir değiştirirsiniz o hostelden hoşlanmazsınız filan diye söylüyorum.

  • interview with the vampire  (14.12.12 09:36:13)