Kazak?

arkadaşlar merhaba,

uzun zamandır evde duran kazağımı giysem mi diye düşünüyorum ama bir de size sorayım dedim. ekteki kazak gömleksiz giyilir mi? malum öyle çok gömlek giyen bir adam değilim ve kazakta askıda duracağına üzerimde dursun diyorum. olur mu?

birde fotoğraflar biraz boktan olabilir malum telefon kamerasıyla çektim. tiklerde yarın gelir en geç.

edit fotolar yüklenmemiş burdan buyrun

a1212.hizliresim.com

fotograflar o kadar boktan ki gozukmuyorlar

  • fakyoras  (12.12.12 22:39:57)
giyilmez gibi hocam. ya da ben böyle ince kazaklar için böyle düşünüyorum.

  • godfrey  (12.12.12 22:43:17)
v yaka olsaydı ve dediğin gibi biraz da kalın olsaydı hiç bekletmeden giyerdim. yazık oldu kazağa amk.

  • mattiadestro  (12.12.12 22:45:59)
O yaka ne kadar kapatıyor boğazını eğer tam sarmıyorsa ya da tam oturmuyorsa gömlekle giyilir ama gömlek değil city tarzı polo t-shirtle de giyilir. V yaka kazak dediğin şey zaten kesinlikle ama kesinlikle gömlekle giyilmelidir.

  • vexations  (12.12.12 22:52:34)
Tahminimce boyundaki duruşu şu fotoğraftaki gibidir, bu da Ramsey çünkü. Giyilebilir gibi duruyor. image3.morhipo.com[img][5][1][900x1234].jpg?1236

  • Hallerlale  (12.12.12 22:56:51)
www.cazador.com.tr

hacı v yaka millet fıldır fıldır giyiyor. ondan şey ettim.

yakası tişört yakası gibi akşama üzerimde fotoğraf çekip yollarım.
  • mattiadestro  (13.12.12 14:46:57)