[]

Radyo programı yapmak isteseniz ne tarzda yapardınız?

Bugün bir radyo programı yapmak isteseydiniz nasıl bir şey yapmak isterdiniz?

İkincisi taklit yeteneği olan pratik zekaya sahip komik bir insan sizce nasıl bir radyo programı yapmalı?

Aklınıza gelenleri yazarsanız sevinirim.

Not: Bir arkadaşımın böyle bir ödev hazırlaması gerekiyor. Duyuru sakinlerine sorayım dedim bir de.

 
ikinci sorunuza cevaben modern sabahlar diyorum. surada ornekleri var: www.radyoodtu.com.tr


  • ansya  (12.12.12 20:18:03) 
müzik programı yapardım. her programı kuşaklara, gruplara göre ayırırdım. yani örneğin bir ay boyunca 80'ler müziği temalı bir program yapardım ve bu ay içerisinde yaptığım her programı da farklı bir grup veya sanatçıya ayırırdım.


  • bir fincan kahve ile film izlemek  (12.12.12 20:18:48) 
ilk soru için milletin arayıp itiraflar yapacağı bir program yapardım. bir nevi itiraf.comun seslisi. var mıdır bilmiyorum ama yapacak olsam bunu yapardım.


  • dibini gor  (12.12.12 20:20:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.