Europass CV Template lazım

Europass Cv denen mereti hazırlamak istiyorum da, bu linke girdim: www.europass.ie 'download the cv template' deyince sayfa görüntülenemiyor. Bir arkadaş Europass CV template yollayabilir mi bana? Online doldurmak istemiyorum benim bilgilerimi ayağa düşürmesin ipneler.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (12.12.12 17:47:17)
@ cok sey, hocam bende web sayfası bulunamıyor diyor:
En olası nedenler:
•Adreste yazım hatası olabilir.
•Bir bağlantıyı tıklattıysanız, bağlantı güncel olmayabilir
  • speedy  (12.12.12 17:49:09)
dl.dropbox.com (Fare sağ tık, hedefi farklı kaydet)

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (12.12.12 17:50:52 ~ 17:51:38)
@cok sey, hocam dediğim wordlüsü yani europass'in ben kendim dolduracağım cv'yi

  • speedy  (12.12.12 17:57:12)
Kendi dolduracağınız CV indirilebilir ve sonradan üzerinde oynanabilir bir formatta sunulmuyor. Çevrimiçi olarak web siteleri üzerinden doldurabilirsiniz. Az önce indirmeniz için size verdiğim link, bu CV'yi nasıl dolduracağınıza dair ipuçlarını ve kılavuzu içeriyor. Önce bu PDF dosyasını indirip dikkatle okuyun, daha sonra bu talimatlara dikkat ederek europass.cedefop.europa.eu adresinden CV'nizi oluşturun.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (12.12.12 18:02:17)
anladım eyvallah, peki sonra bu site benim bilgileri hafızaya atmasın, bilgilerim güvende olacak mı yani

  • speedy  (12.12.12 18:06:42)
atar mı atar, sen kullanma bence.

bilgilerin zaten herkesin elinde, rahat ol.
  • roket adam  (12.12.12 18:24:39)