[]

nokia 6100

bu efsane telefonu geçen telefoncuda 100 tl ye gördüm. benim külüstür lg yi 50 ye sayıp üstüne de 50 tl verirsem alabileceğim lakin internette 56 tl.

siz olsanız telefoncudan mı alırsınız yoksa sahibinden.com dan mı.
telefoncudan alırsam bir sorun oldugunda götürebilirim.
ama internette de nerdeyse yarı fiyatı ve adam olumlu yorum almış hep.
urun.gittigidiyor.com

ne dersiniz?

 
251 işlemde, %97 olumlu puan almıştır. Ben alırdım ki daha önce ipod touch 4 aldım, kapıda ödemeyle yollandı gayet memnunum.


  • cagdassalur  (12.12.12 15:36:58 ~ 15:38:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.