''Nurcu''lar 2 dk bi' bakarmısınız

Sizin Adile Naşit'i sevmediğiniz söyleniyor, neden ?

Ermeni kökenli olduğu içindir.

ps. nurcu değilim, adile teyzeyi hep sevmişimdir
  • spankenstein  (11.12.12 19:11:50)
nurcular değil gülenciler sevmiyor. allahım şu herifi hala nurcu sananlar var. fethullah gülen bir risale-i nur talebesidir. fakat onun cemaatindekiler fethullah gülen talebesidir risale-i nur değil. onlarda adile naşiti ermeni olduğundan sevmez.

  • zenigt  (11.12.12 19:12:33)
bi yerde duymuştum. cezaevinde yatarken karşıda okul varmış. gülüyomuş filan. işte onunla ilgili bir şeyler söylemiş. bu kız büyüyünce hede höde olacakmış filan gibisinden.

yamuluyo olabilirim ama aklımda bir bilgi kalmış.
  • kambocya diasporasi  (11.12.12 19:15:45)
  • nekodunlangafana  (11.12.12 19:16:53)
  • nekodunlangafana  (11.12.12 19:17:05)
kambocya diasporası@ doğru diyorsun risalelerde geçer. ama oradaki kızlardan birinin adile naşit olduğunu sadece gülenciler söylüyorlar. yoksa risalelerde adile naşit değil kız lisesindeki kızların büyümüş hallerinden söz ediyor.

  • zenigt  (11.12.12 19:18:13)
mal olduklarından sevmiyolardır yoksa adile naşit sevilmez mi lan?

sesinden kuzucuklarım sözcüğünü duyunca içime huzur doluyor.
  • lpgli tosbaga  (11.12.12 19:21:07)
onları anlamak zor.mesela asla soğan sarımsak yemezler.sanarsın her gün yiyişiyorlar.

  • roth  (11.12.12 20:00:14)