hiç gereği yokken iki cümlede bir smiley kullanan insan

benim içimden bunları tokatlamak geliyor :D bu tür cinslikleri yapan biri varsa aramızda, nedenini açıklayabilir mi? :DD:D

ben varım sırıtkanım :D

  • kediebesi  (11.12.12 15:42:36)
ben yapıyorum. seviyorum kullanmayı. ahhaha, dfghjkl, hahaha falan yazmaktan daha samimi geliyor.

  • kakao  (11.12.12 15:42:42)
ben yapıyorum. açıklayayım sebebini. yapmak istemesem bile refleks oluşmuş yapıyorum. refleksin oluşma sebebi de smiley kullanmadan konuştuğunda "bir şeye mi kızdın" "niye tersliyorsun" "moralin mi bozuk" gibi türlü cümleler kuran ayrıca birden ciddileşip tavır değiştiren insanlar bu refleksi oluşturdu maalesef.

  • gotham  (11.12.12 15:58:56 ~ 15:59:08)
ben yapıyorum bunu , diğer türlü sanki karşımdaki beni yanlış anlıyor gibi geliyor

  • proustun bir aski  (11.12.12 16:01:42)
Ben yapıyorum, günlük hayatta güleryüzlü bi insanım, sanal ortamda da bu yönümü tarif eder, kullanırım yani, niye kullanmayım ki? :)

  • msb  (11.12.12 16:04:03)
hah bak hepinizi karşıma almışken söyleyeyim. bu ifadelerin aşırı kullanımı sinir bozuyor, okuma güçlüğü yaratıyor. gülünecek bir şey olduğunda kullanın tabi. ama ciddi görünerek yapılan espriler daha etkili oluyor, onu da göz önünde bulundurun.

sessiz çoğunluğun sesi olmuş gibi hissettim birden. teşekkürler...
  • zgrydn  (11.12.12 16:04:27 ~ 16:06:00)
zgrydn

kullanan biri olarak benim de sinirimi bozuyor hacı dedim ya istemesen bile farkında olmadan yapıyosun. garip garip tepkiler veren insanlar bu hale getirdi işte bizi.
  • gotham  (11.12.12 16:10:10)
ya araya serpiştirilir tamam da her cümlenin sonuna koymamak lazım. ona rağmen tepki gösteren olduğunda "soytarı mıyım lan ben" şeklinde def edebilirsiniz. %100 çalışıyor.

  • zgrydn  (11.12.12 16:21:06)
  • lionel andres  (11.12.12 16:28:02)
ben yapıyorum ,

-yazıyı daha okunabilir kıldıgını dusunuyorum. pesi sıra sıralanmıs cumlelerın net duygu aktarımı yapmadıgını dusunmuyorum.

ayrıca el alıskanlıgı da var :)

normalde de mal mal sırıtan acayip mimikler yapan biriyim :P

hepsinde öte hoşuma gidiyor :D

asdfasdf asdffewaqwqe qrwıeuyrq euheuehu ahahhaha yı da bol bol kullanırım..

lol olmazsa olmazlarım arasındadır.
  • kennym  (11.12.12 16:41:53)