Harbiye'den Atatürk Havalimanı'na en hızlı?

Harbiye'den EN HIZLI ŞEKİLDE nasıl Atatürk Havalimanı'na nasıl gidebilirim?

taksimden havataşa binin... gerci onlar icinde yeri degismis haberiniz olsun;
taksime de koşun ya da taksiye atlayın harbiyeden

04.11.2012 tarihinden itibaren Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi kapsamında Taksim Cumhuriyet Caddesi’nde yer alan durağımız cadde trafiğe kapatılacağından dolayı taşınmıştır. Araçlarımız 04.11.2012 tarihinden itibaren The Marmara Oteli’nin karşısından kalkacaktır. Sayın yolcularımızın yolculuk planlarını trafiği dikkate alarak yapmaları rica olunur.
  • vazovski  (10.12.12 21:23:10 ~ 21:23:33)
harbiye > m.koy - metrobus > merter - tramway > havaalani

  • ekg  (10.12.12 21:24:57)
taksiyle gitsem ne kadar sürer havalimanı? Akşam 6'da gideceğim onu da hesap edebilirseniz çok sevinirim.

  • ceska  (10.12.12 21:32:32 ~ 21:38:14)
cok yogun bi saat o saat...
o yuzden bu durumda metrobuse yonelin derim ben..metrobus yarım saat akdar surer y.bosnaya... yenibosnaya kadar gidip oradan taksiye binin 10tl(10dk) tutar y.bosna-havaalanı

  • vazovski  (10.12.12 21:47:24 ~ 21:48:05)
akşam 6da trafik çok olur. ben havalimanında çalışıyorum her yolu denedim mümkün olan, en kısa yol harbiyeden taksiyle metrobüs (mecidiyeköy metrobüs durağı) - metrobüs - şirinevlerde metro aktarması, bu yol 50dk kadar sürer.

  • wineglass  (10.12.12 22:10:13)