galaxy note 2 aldım, android kurtları bakın bi!

selam,

android bir smartphone'da olmazsa olmaz dediğiniz, din, dil, kültür farketmeden mutlaka bulunması gerekir, herkes kullanır dediğiniz uygulamalar var mı? nelerdir.

mutlaka kişi kullanımına göre uygulama indirir ama hani default denen bir olay vardır ya o süreci kısaltmak adına öğreneyim dedim.

bir de daha cihazı açar açmaz yukarıdan sürüklenen bildirim kısmında ''yazılım güncellemesini kur'' gibi bir bildirim belirdi. ne yapayım güncelleyeyim mi?

tabi androidle ilgili tavsiyelerinize de fazlasıyla açığım. bilgilerinizi esirgemeyin. teşekkürler.

güncelle artı google markete gir en populer ücretsiz uygulamar gerekli olanlardır listeye gerek yok

  • 10lion sinisterer  (09.12.12 19:55:25)
Offline navigasyon için Sygic

Not tutmak için Evernote

Gmail

Teamviewer

Whatsapp

Airdroid

Google Drive

İbb trafik (İstanbuldaysan)

Camera zoom

OI File manager

Smarttools

Soundhound

King Office

Beautiful widgets
  • jadle  (09.12.12 19:58:39)
google translate
sygic (+1 tavsiye ederim navigasyon konusunda en iyisi)
fx camera
pixlr express
trt haber widgeti
kullandığın bankaların cep banka uygulamaları
x-plore dosya gezgini
app 2 sd telefon hafızasındaki programı hafıza kartına taşıyan program
yandex haritalar(google bazen kelek atıyor)
advanced task killer gereksiz uygulamaları kapatmanı sağlıyor
  • killerbee  (09.12.12 20:04:12)
AirDroid - Tarayıcı üzerinden telefonla bağlantı
Aldiko - e-kitap falan okumak için
Barkod Tarayıcısı - Android barkodlarını taramak için
Blacklist - İstenmeyen numara ve mesaj engelleme
Blackmart Alpha - Paralı uygulamaları bedava indirmek için
Dolphin Browser HD - En iyi Android tarayıcı
ES File Explorer - Telefondaki tüm dosyalara ulaşmak için
Evernote - Not alma aracı
Fring - Görüntülü görüşme
Gmail - Gmail
Lucky Patcher - Her türlü uygulamayı tam sürüme çevirme (root ister)
MX Player - Video oynatıcı (codec paketini de indirmelisin)
Office Suite - Ofis işleri
Pottery - Çömlek yapmaca (çok fena, çok gözel)
Poweramp - Müzikçalar
Root Explorer - İşletim sistemi dosyalarına ulaşmak için (root ister)
Set DNS - DNS değiştirir
Sketchbook - Not alma, çizim
Swiftkey 3 - Çok hoş bir klavye uygulaması
Titanium Backup - Yedekleme, geri yükleme
Tubemate - Video indirmek için
Tureng - Sözlük
TV izle - TV izlemek için
Whatsapp - Anlık mesajlaşma, paylaşım

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Ek: Hiç kullanmasam da navigasyon için IGO'yu önermeyen tek insan görmedim. Bir ihtimal alternatif olarak Sygic olabilir.
  • ahmetcan44  (09.12.12 20:16:12 ~ 20:17:04)