psp 3000

ilgilenen arkadaşların da bildiği gibi psp3000 ekim ayında çıktı, ancak 3 ay geçmesine rağmen kırılabilmiş değil. Ben bu aralar psp lmayı çok istiyorum (hatta 2 aydır) ancak karar verebilmiş değilim; psp3000 in kırılmasını daha bekleyeyim mi yada uzun sürer diyorsanız hemen gidip psp2000 mi alayım?

sana kalmış o. mesela ben olsam 2. el 175 ytl civarına bir tane alır boşa yatırım yapmamış olurum. psp 1000 fiyatı oldu tabi bu. neyse senin sabrına falan kalmış ama aralarında öyle ps2-ps3 gibi bir fark olmadığını da bil. bir psp fat ya da slim seni acayip güzel idare edecektir. bir süre sonra mutlaka sıkılacaksın o yüzden az para vermek gibisi yoktur bence.

  • ozdek  (28.12.08 08:38:23)
psp3000'in ekranının daha kaliteli olduğu biliniyor ama bi sitede sony'nin fark iyice ortaya çıksın diye standart bacground resimlerinde oynama yaptığını okumuştum. bu da aklında bulunsun.

psp2000 yeter bence.
  • hububrad  (28.12.08 10:46:18)
psp2000 sizlerin ihtiyacını çok güzel karşılayacaktır. psp3000 de evet doğrudur ekran daha kaliteli bir kontrast değerine sahiptir ancak buna rağmen ekranda donanımsal bir hatadan dolayı çeşitli çizgiler oluşmaktadır. psp3000in bir diğer özelliği de üzerinde mikrofon barındırması ancak psp2000lere de headset takılarak mikrofon kullanılabilmekte. ayrıca psp2000 alırken de dikkat etmeniz gereken bir durum söz konusu eğer anakartı ta88v3 kodluysa bu anakart da yapısı nedeniyle kırılamamakta. bende pspfat bulunmakta bir eksiklik hissediyor muyum? hayır çünkü donanım olarak hepsi aynı özelliklerde (tamam fatin buffer ram i biraz daha düşük ancak slimlerde fazla olması sadece oyunun hızlı açılması yüklenmesine yaramakta) yani fatte oynadığınız oyun slimde de 3000 serisinde de çalışacaktır. ben gayet memnunum oyuncağımdan sizlere de önerim aa yeni modelmiş daha iyidir diye düşünmemek gözünüz kapalı psp slim /2000 serisi/ almak

  • winniethepooh  (28.12.08 15:59:21)
2. el, zaten kirilmis bir psp2000 almak cok daha mantikli. 3000'lerin ekranlari problemli.

  • x daemon  (29.12.08 01:41:03)
ta88v3 kırılmak üzere, dark-alex ile konuştum haberler iyi :)
şaka bir yana cidden tahminimce 1-2 aya kadar kırılacak. gripshift adlı bir oyun sayesinde bir açık keşfedildi. dark-alex ve bir ekip bunun üzerinde çalışıyor. bunları nerden mi biliyorum? gittim 2004-pb slim&lite aldım. 4.01 ofw yüklü ve tahmin edeceğiniz üzere ta88v3 board sahibi :) yarım saatte bir gelişmeleri takip ediyorum. tek gereken biraz sabır...

  • nod33  (11.01.09 01:23:36)
valla psp 3000 esas olarak 2000'den iyi değil performans olarak. hatta ekranda çizgiler çıkması gibide bir problemi var.

  • kendicoplugundeotenhoroz  (18.01.09 19:50:40)