bilgisayarin sesi gitti

windows vista isletim sistemli, dv6000 serisi bir hp pavilion laptopum var. sorun su ki dizi izlerken bir anda bilgisayarin sesi kesildi. bilgisayari yeniden baslattigimda sag alttaki ses ikonunun ustunde carpi isareti cikti. mouse'u uzerine goturdugumde 'no audio device is installed' uyarisi cikiyor. aygit yoneticisinden sorunu giderebilir miyim diye baktim ama aygit yoneticisinde ses karti namina birsey gozukmuyor.

bilgisayari fabrika ayarlarina geri dondurdum, ses geri geldi. sorun duzeldi derken aksam youtube'dan video izlerken ses yine, bir daha geri donmemek uzere gitti.

ne yapmaliyim lutfen bilgisayari camdan asagi atmadan once yardim edin.

kendi audio driver'ını yükleyin?

h10025.www1.hp.com
  • it's just a cigarette  (08.12.12 22:32:48)
bunu da mi denemedim... driver'i indirdikten sonra yuklerken hata veriyor. "no device is found for this driver" deyu.

  • mate soul  (08.12.12 22:37:10)
sorunumu hala çözemedim, teknik servise vermeyi düşünüyorum. sizce ankara'da nereye götürmeliyim?

  • mate soul  (18.12.12 16:05:37)