[]

Gerçekliğinden kesin olarak emin olduğunuz...

...bir sezginizin sizi yanılttığı oldu mu?
Tahmin değil sezgi :) 
iddia'da banko maçtan yatma olayı.


  • 1 saat bende 50 dolar  (08.12.12 21:53:12) 
bugün yarın belli olacak yanılıp yanılmadığım.


  • bacardi cola  (08.12.12 22:01:29) 
olmadı. üstelik sezgime de güvenmem. uydurduğumu filan düşünürüm hep. bi de bu sezgiler olayı düşünürken aklıma gelmez. genelde uyanmadan iki sn önce gelir veya durduk yerde beynime düşer.
yalnız eğer herşeyin sen odaklandığın için var olduğunu farz edersek (holografik evren diyolla) bu sezgi olayı çok değişiyor. bir araştırmaya göre beynimizin aldığı kararların bilincimize ulaşması 7 sn alıyor. bu oyunun tüm kurallarını değiştirebilir.

  • kediebesi  (08.12.12 22:02:33 ~ 23:25:49) 
Tanrı'nın var olduğunu sezgisi beni yanıltmıştı.


  • sinematematikci  (08.12.12 22:58:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.