karsit iki görüslü tv kanali ariyorum ödev icin

bir odev icin birbirine karsi görüslere sahip iki tv kanali bulmam gerekiyor.bu kanallarin zaman icinde logo degisimi yapmis olmasi gerekiyor.bu logolarin analizini,zaman icindeki degisimlerini incelicem.ama 12 saat calistiktan sonra dusuncek halim kalmadi ve bir an once odeve baslamam gerekiyor.neyi kimi incelesem ? :( yardim edin bana lütfen ya star-kanal7, cnbce -atv, show - star, star - samanyolu, kanald -trt1, cnnturk - tgrt, cnnturk - trt, bunlar karsilastirmalar alinmis.bunlardan farkli bi ikili olmali

ulusal tv vs samanyolu tv

  • inanmazsan inanma  (07.12.12 23:29:46)
logo olayını bilmem ama ulusal kanal vs kanal 24/ülke tv falan olabilir..

  • partizan  (07.12.12 23:30:18)
tesekkurler halk tv ile samanyolu tv ye karar verdim.iyi uykulaaaaar
bu arada logo cözümleme yöntemleri ile ilgili yardimci olabilecek birileri varsa sevincten havalara ucarim.ödev olduguna bakmayin yani derste böyle seyler görmedik hic

  • skinnerbox  (08.12.12 00:02:20)