Mideye dokunmayan içkiler

Şöyle çakırkeyf yapıcak, gerekirse sarhos edicek ama midemizin içine etmiyecek içkiler önerir misiniz? Bira içemiyorum mideme dokunuyor, en son bi 35lik vodkayı tek basıma içtiğimde de sabahlara kadar kusmustum. midemin hassasiyetini de belirteyim böylece.

Şarap iç bari.

  • 4dr4melech  (07.12.12 20:58:11)
ben de hassasım aynı şekilde. genelde kırmızı/roze şarap içiyorum çakırkeyif olmak istediğimde. sarhoş olmak isteyince de bira + tekila yapıyorum. birayı inanılmaz yavaş içiyorum ama mideme dokunmaması için. yazın klasik içkim apple mojito, evde yapıp litrelerce içtiğim oluyor.

  • boo ya moon  (07.12.12 20:59:32)
beyaz şarap or viski

  • nıç  (07.12.12 20:59:44)
votkanin markasina bagli..siz hangisini ictiniz bilmiyorum ama belvedere benim gibi baya hassas midesi olan bir insana bile su gibi gelmisti :) ayrica ertesi gun de sifir sorun yasadim. tavsiye ederim.

  • papalindo  (07.12.12 20:59:58)
aaa kimse de rakı dememiş. benim de mide rahatsızlığım var ve en temiz içki bu yönden rakı.

  • nobetciokur  (07.12.12 21:01:47)
kırmızı şarabı portakal suyuyla karıştır, içine şeker, portakal ve limon dilimleri salla. buz koymayı ihmal etme. hem kusturmaz hem sağlam döndürür.

  • VickVickyVale  (07.12.12 21:07:23)
1- hizli ve cok iciyorsun.
2- ac karnina iciyorsun
3- icerken de yemek yemiyorsun (ozellikle meyve)
4- icme o kadar.
  • tdl  (07.12.12 21:10:43)
zeytinyağlı mezeler mideyi korurlar

  • desdinova  (07.12.12 21:31:26)
Bilemedim ama... Ne içiyorsan, bir karıştırılabilen bir şeyse içtiğin içki, sodayla karıştır. Ya da üstüne soda iç.

  • otonom  (07.12.12 21:39:31)
içmeye başlamadan önce bir yemek kaşığı zeytinyağı yut, midene bir şey olmaz.

  • r_u_h  (07.12.12 21:56:23)
Jager.

Edit: Kabus bir reflü sahibi olarak bunu içiyorum ben. Vodka'yı shot olarak bile içemiyorum, kusturuyor. Bir birayı 3.5 saatte içersem o zaman pek dokunmuyor ama üstüne 25 litre su içmem gerekiyor falan. Jager'de bunları hiç yaşamadım.
  • alicia_dominica  (07.12.12 22:17:22 ~ 22:18:39)
mojito olur, jagermeister olur. olur da olur...

  • reso aga  (08.12.12 12:54:02)