[]

Ultrabook i3 mü i5 mi

Şimdi internette gezinmeye,film falan izlemeye yarayan beni yormıcak ultrabook alıcam..i3 ile i5 arasında 200 lira fark var..Sizce i3 yeterli olur mu benim için yoksa i5 mi almam gerekir?
 
seneey değiştiririm diyorsan i3 yoksa 200 tl daha verip i5 derim


  • kisa  (07.12.12 08:58:01) 
i3 ile i5 arasındaki fark, senin kafanı yormana değmeyecek bir fark. 200 lirayla SSD alırsın, i5'e el sallarsın. Günlük işlerde inanılmaz fark yaratır.

Crysis 3 2GB ekran kartı istemiyor, olsa fena olmaz diyor. Fakat 2GB istiyor diye okuyanlar, her şeye fazladan para veriyor. Sıkıntı da burada başlıyor.

Neye ihtiyacımız olduğunu bilirsek, istediğimiz şeye de daha çabuk kavuşuruz.
  • ahmetcan44  (07.12.12 09:35:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.