afedersiniz bok gibi gecen bir gunun sonunda

afedersiniz bok gibi gecen bir gunun sonunda ne yapiyorsunuz da kendinizi iyi hissedebiliyorsunuz. eve dondugunde aile ile mesgul olmak haric cevaplar ariyorum.

Ertesi günün de bok gibi geçebilme ihtimalinin her zaman var olduğunu biliyorum, bu yüzden de "rahvan gitmesi" için o sihirli iki kelimeyi söyleyerek kendimi ikna ediyorum.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (06.12.12 21:16:26)
hissedemiyosun.uyumaya çalış ki bian önce sabah olsun.

  • mantarliborek  (06.12.12 21:21:45)
Hemen iki bira çakıyorum.

  • pembegurba  (06.12.12 21:21:51)
ben youtube'dan kimbo slice izliyorum.

edit : background'da dubstep bir müzik oluyor.
  • IncredibleMau  (06.12.12 21:30:42 ~ 21:32:44)
puzzle yaparak. bütün sinirim, stresim doğru parçaları bulmaya çalışırken yok olup gidiyor, bi sakinlik, bi dinginlik geliyor bana.

  • hypathia  (06.12.12 21:32:42)
hafif ışık(mum veya duvara çevrilmiş masa lambası) ile aydınlatılmış oda da kahvemi veya çayımı alıp pipomu yakıp dizi/film seyrederim veya yine kahve-pipo eşliğinde hafif müziklerle forumları, ekşiduyuruyu falan turlarım. tabi öncesinde pantera dinleyip kendi kendine pogo yaparak stres atıp sonra sakinleştirici aktiviteleri yapmak daha iyi olabilir bazen.

alkol de iyi gelir ama alışkanlık yapmasın sonra alkolsüz uyku uyuyamazsın. alkol arasıra da kalsın yani, olayı "bi flüt kaç para lan?" a çevirme.
  • r_u_h  (06.12.12 21:33:02)
yuruyorum. zaman, mesafe sinirlamasi olmadan yuruyorum. sonunda kendimi iyi hissediyorum, ertesi gun yine ayni seyi yapiyorum. kisir dongu anlayacagin. ancak 100% ise yarayan bir sey, yeteri kadar yuruyunce iyi hissetmemek elde degil.

  • eeqlaehuje  (06.12.12 21:38:00)