[]

Vatan Bilgisayar

Kafaya koydum linkteki laptopu alıcam ama bilemedim haftasonunda dusermi..NE dersiniz?kampanyalı yazıyor,sizce haftasonu biraz daha düşermi yoksa zaten kampanyalı daha düşmez,hemen alayım mı?

www.vatanbilgisayar.com


 
haftasonu bunlarda çılgın indirim olmuyor mu?
bence bekle, sonuçta ülke çapında tükenebilecek bir şey değil.

  • kayranin kedisi  (05.12.12 21:21:56) 
fiyat çok yüksek değil mi yav?


  • lancelot du lac  (05.12.12 22:13:13) 
bu laptoptan emin misiniz? bana çok tırt geldi.


  • erobur  (05.12.12 23:12:37) 
Hemen hemen aynı paraya, aynı serinin (ultrabook) NP530U4C-S01TR modeli var (aynı işlemci, 14 inch ekran, optik sürücü, 750 gb hdd). Vatan iyidir hoştur ama bunu almayın bence. Şu linkteki daha uygun:

www.bimeks.com.tr

(Linkini verdiğim aleti 3 hafta önce 1700 TL'ye aldım, touchpad'i kavlamıştı geri iade ettim. Demem o ki, malzeme kalitesi yerlerde sürünüyor)
  • cosa nostra  (06.12.12 00:13:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.