Kışın bisiklet ile nerelere gidiyorsunuz?

Kamplı değil de günübirlik, nerelere gidiyor neler yapıyorsunuz.
Bir de;
Kullanıp memnun kaldığınız kask ve yağmurluk varsa paylaşırsanız sevinirim.

biz pazar sabahları bakırköy sahilden çıkıyoruz rumeli fenerine gidiyoruz. sonra da geri dönüyoruz. giderken ya da dönerken bebek'te kahvaltı yapıyoruz. eğlenceli oluyor. yalnız yağmurlu havalarda çıkmıyoruz.

  • flexin  (04.12.12 14:31:45)
istanbul adalar (büyükada özellikle) güzel oluyor. çok güzel bi doğa, havalardan dolayı sakinlik, sessizlik, hem yoruyor hem keyif veriyor.

  • nathanieltroy  (04.12.12 14:31:50)
bakırköy - rumeli feneri iyiymiş, ne kadar sürüyor? adalar güzel tabi li ama kışın gidip orada kalmak da var:)

  • celik comak  (04.12.12 14:45:09)
yağmurlu için konuşuyorum bahçelievlerden yeşilköy'e çıkıyorum,sabahtan.

yeşilköy'den de beşiktaş iskeleye gidip simit/çay kahvaltı yapıyorum. sonra da dönüyorum.

kask önerisi yapmak zor, ama kaskların çoğu kaliteli zaten iyi bi fiyata çıktıntan sonra, kafa yapınıza göre kask seçmek lazım. yağmurluk btwin'in var decathlon'da, pelerin gibi çeşitli açık renklerde ve siyah üzerine gri fosforlu bantlı. nefis vallahi.
  • madyb  (04.12.12 14:51:30)
adalar(daha çok burgaz)
ortaköy-emirgan.

  • jimjim  (04.12.12 14:53:50)
fenerbahceden başla tuzlaya kadar sahil yolumuz var bizim bisikletciler icin ozel yapılmış resmen..
30 km .

  • jamswety  (04.12.12 15:31:24)
bakırköy-rumeli feneri git gel 110 km, ortalama 5 saat.

  • flexin  (04.12.12 16:28:53)