bu nasıl GG olabiliyor?

Sizce de GG mi?

başlık: türk futbol tarihindeki en büyük yavşak
girdi: azizdir.

silen: ekşisözlük @ 04.12.2012 12:01:36 | sebep: "götümüze girebilir" gerekçeli ispiyon

adama yavşak demişsin daha ne olsun yaw.

  • zenigt  (04.12.12 14:14:21 ~ 14:14:36)
hangi aziz belli değil, net bir itham yok, belki yüca anlamındaki azizdir, son zamanlrda ekşide herkes mallaştı, medlar zaten süzme o.ç ( onurlu ve çetin anlamında kullandım ) hani askerlikta mantık aranmaz derler ya, artık ekşide de mantık aranmaz

  • docrivers  (04.12.12 14:21:21)
arkadaş hukuksal açıdan bakıyorum kusura bakmayın amma hukuk sizin kafalarınız gibi çalışmıyor. hhehe ben o aziz demedim ki bir sürü aziz var canım yada o.ç onurlu ve çetin anlamında kullandım ben hehehe mahkemede hakimin yüzüne söyleyin görürüm o zaman surat ifadenizi arkadaş dolaylı yoldan hakaret var. ötürürler adamı.

  • zenigt  (04.12.12 14:26:42)
türk futbolunda kamuya mâl olmuş tek aziz var gg olması gayet normal.

  • byakuya  (04.12.12 14:26:50)
hukuken sakıncalı evet. mahkemeye verilirse hakim malesef "ben bizim bakkalı kastettim" demenizi önemsemez, neyse cezası onu verir.

  • nathanieltroy  (04.12.12 14:33:28)
@zenigt, teşekkürler görüş için.

"şüphesiz ki aziz bir insandır"
ya da
"azizedir"

şeklinde düzenlenebilir mi sizce?
  • desdinova  (04.12.12 14:34:17)
o düzeltmeyle de çok bi şey değişeceğini sanmıyorum ama daha tecrübeli arkadaşlar yanıtlasın :)

  • nathanieltroy  (04.12.12 14:41:07)
desdinova@ üstad bak şimdi diyelim azize yazdım. ve avukatlar gerçekten işin peşine düştüler sosyal medyada aziz yıldırım için kullanılan bir ifade olduğunu kanıtladılar ki kanıtlarlar en kötü bilir kişi çıkar evet o der herkeste biliyor o olduğunu etrafından dolanarak geçmek istiyorsun amma olmaz o iş daha dolaylı bir yol bul bence bu arada fb taraftarı yada herhangi bir taraftar değilim sadece gördüklerimden yolla çıkarak anlatıyorum.

haa üzerine düşmezler sallamazlar bir bok olmaz tabi.
  • zenigt  (04.12.12 14:49:20)
teşekkürler yorumlar için. artık yazmamak en iyisi herhalde.

  • desdinova  (04.12.12 15:10:04 ~ 15:10:15)
ahahaha.. ama yemez hakim amcalar hacı.

  • bi bok anlamadim  (04.12.12 15:27:46)