Apple Zincirini Kırarsam?

Bende iphone 4, ipod video ve ipad var. Acaba iphone 4'ü satar da Androide geçersem ipad'in kullanışlılık yönünden bir zararı olur mu - androide geçersem iosta olan neyi kaybederim?

bazı app'lerin ios ve android sürümü olsa bile bazılarının android'i yok. bence hiç bozma. iphone 4 iyidir. zaten ipad'in var. sorun ekran ise tabletin var zaten.

  • dokunmakalbime  (04.12.12 08:53:35)
valla dusundum ama aklima hicbirsey gelmedi. ipod varmis ipad varmis. iphonu satican. sdece telefon satiyormussun gibi olacak.

androide gectigin zaman butun google servisleri ile sycnhronization yapabilcen ve bedava whatsapp de cabasi.
  • charlotte blanc  (04.12.12 08:54:52)
iOS varmış zaten, hem de iPad olarak. Zincir mincir hikaye, Android'i dene derim mutlaka. Android'in telefonda sağladığı kolaylıklar büyük. Tablette ben de New iPad kullanıyorum. Android uygulamaları tablette kendilerini gösterene kadar da tablette iPad'den vazgeçmeyeceğim.

Kısacası; telefonda Android, tablette iOS derim şimdilik.
  • ahmetcan44  (04.12.12 09:06:03)
Geçme sakın androide.

  • vexations  (04.12.12 09:35:33)
iOS'ta kal derim. Ben de sırf değişiklik olsun diye düşünmüştüm zamanında fakat iOS'un kullanışlılığı Android'de yok.

  • msb  (04.12.12 13:33:51)