kart ücreti olmayan kredi kartı var mı ?

sadece alırken 20 tl yada 50 tl neyse artık.. verip satın alıp.. sonra ne alırsak onu ödeyeceğimiz bir kredi kartı var mı ?

emekli bonus card

  • lutah  (03.12.12 22:39:45)
Fix Card. Ama atm dışında ödeme yaparsanız 3tl alıyorlar.

  • vexations  (03.12.12 22:40:32)
bazı bankalar öğrenci için ücret almıyor.
bazıları da 2-3 tane otomatik ödeme talimatı verirsen ücret almıyor.
hiç ücret almayanı duymadım.
  • ocanal  (03.12.12 22:40:46)
emekli olmamıza daha 40 sene var.

  • fuskiyenin oglu  (03.12.12 22:40:47)
öğrenci için almayanlar da artık almaya başlıyor, otomatik ödeme yaptırmak da garip geliyo bana.
kuveyt türk almıyormuş hiç böyle şeyler. sözlükte bi bakın başlığına. ben de düşünüyorum ordan hesap açtırmayı. öğrenci olmama rağmen güven vermiyor teb, garanti falan.

  • hjarteblod  (03.12.12 22:42:30)
aylık belli ekstre borcunu geçersen, otomatikman kart ücreti olayından muaf oluyorsun bazı kartlarda.

  • bilmemkacincinick  (03.12.12 22:58:38)
ŞÖYLE söyleyim alacağım kredi kartını 6 ayda bir kullanmayı düşünüyorum. otomatik talimat filan da vermicem. bu şartlar üzerinden cevap yazarsanız sevinirim.

  • fuskiyenin oglu  (03.12.12 22:59:43)
Halkbank in bugun tanittiginparaf almayacakmis. Yeni giris oldugu icin avantaji da bol olabilir

  • nick blender  (03.12.12 23:01:39)
katılım bankalarına bak.

  • njtbcrn  (03.12.12 23:02:11)
birde bunu mesela aldım ben 2 sene sonra iptal ettirince benden para alıyolar mı ?

soru 2 - 24 ay taksitli bişe aldım diyelim. daha aldığım ürün taksitlerini ödemeden kartı iptal ettirebiliyor muyum ? mesela 3 .cü ayda ???
  • fuskiyenin oglu  (03.12.12 23:04:34)
o zaman sözleşme imzalarken bunu belirtmelisin, sormalısın. anlaşmanın altına paraf atabiliyor musun bilmiyorum? bunu hukukçulara sormak lazım. çok çakallık yapıyor bankalar, yalan yok. eğer sözleşmede o şekilde bir değişiklik yapılabiliyorsa ve bu onaydan geçiyorsa sana karada ölüm yok demektir..

ekleme: taksitler devam ederken kartını iptal ettirebiliyorsun. ama yasal olarak hala borçlusun bu durumda. her ay ödemeye devam etmek zorundasın.
  • bilmemkacincinick  (03.12.12 23:04:40 ~ 23:06:05)
kardeş halkbank paraf a başvur ilk ekstrende sana %25 indirim yapacak en fazla 10 tl olur kart ücretin

forum.donanimhaber.com
  • para var huzur yok  (04.12.12 07:49:26)