Otobüste gülümsediğim herif ve hazin son

bugün akşama doğru eve doğru gelirken otobüsün ön tarafında oturan ile göz göze geldim, o da 1-2 saniye bakıp gözlerini çevirdi ama sürekli bakıyorum ben yani, arada bir kafasını çeviriyor baktığında da gülümsüyorum filan çocukda gerçekten yakışıklı öyle piç diye tabir edilebiliteside yok beyfendi giyimli filan, neyse ben durakta indim baktım buda indi, yürürken arkadan şöyle dedim: "otobüslerde çok kalabalık insan bazen nefret ediyor gerçekten şu yolculuklardan" tam bir angut gibi sadece sırıtarak he hee dedi ve gitti, bu ne şimdi?

edit: Bu sorunun orijinalini silinmiş/ya da sahibi silmiş. Biraz güleyim eğleneyim istedim sadece. Umarım kızan olmamıştır. Hadi hoşçakalın.

gülmedim.

www.eksiduyuru.com
  • byakuya  (03.12.12 20:23:44 ~ 20:24:56)
O nasi bir basliktir ya, duyuruyu okuyamadim bile.

  • Godless  (03.12.12 20:24:39)
@byakuya, ben güldüm lan öyle deme.

  • cagdassalur  (03.12.12 21:03:50)
güldüm. çocuk kendi kaybetti cnm bşvr sn tkm kfn. . .

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (03.12.12 21:16:14)
otobüsten "buda" indiğine göre olay hindistan'da geçiyor.

  • resimcini  (03.12.12 21:31:49)
bu olay yurtdışında olaydı ,şuan büyük bir aşka'a yelken açmışlardı :) ama burda cık :(

  • hmm  (03.12.12 21:46:36)
Güldüm ben. Gerçekten bunalmışsın :D

  • nucleon  (03.12.12 21:48:27)
birini beğenmiş şansını denemişsin. medeni cesaretin için tebrik ederim.

  • orpheus  (03.12.12 22:50:18)
ahahah :) kırk yıl düşünsem seni burada göreceğim aklıma gelmezdi. arkadaşlar güzel bi kız değildi, o yüzden yüz vermedim.

  • alexsandro de souza  (03.12.12 23:56:54)