[]

Ultrabook

Merhaba,

Fiyatı aşırıya kaçmadan yeni bir laptop almak istiyorum.Ama kararsız kaldım ultrabook alsam pişman olurmuyum diye..Ne dersiniz? Oyun oynamıyorum..Genelde evden dışarı çıkartmıyorum laptopu..Hızlı olsun beni çıldırtmasın istiyorum..Genelde internette geziyorum,ama bi program zart zurt yukleyincede beni uğraştırmasın istiyorum..Ne dersiniz bu işe?Sizce ultrabook mu almalıyım? Evet ise,aşşağıdakilerden hangisini neden önerirsiniz?

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com

Teşekkürler;)

 
Ben de asus un ilk cikan ultrabook u var. 11 " olanlardan, i5 islemcili. Hem hafif, hem de ssd sayesinde hizli. Memnunum.
Link lere bakamadim.

  • puc  (02.12.12 22:48:03) 
Ayrica spss yukledim, sorunsuz calistiriyor, cok kasan ir program degil, yine de bahsettigin isler icin uygun. Ya da i7 islemcili olani da alabilirsin. Ben daha cok seyahatlarda kullanmak icin almistim.


  • puc  (02.12.12 22:50:19) 
hacı iyide bu linklerdekiler hakkında ne düşünüyorsunuz onu merak ettim?


  • cancan  (02.12.12 23:10:42) 
Oyun oynamıyorsan, verdiklerin içinde F/P ürünü;

www.vatanbilgisayar.com

Sıkıntı yapmaz, paşa paşa kullanırsın. Şurada harici ekran kartlı versiyonu için açılmış bir başlık var;

resim.donanimhaber.com

Aralarında bir fark yok harici karttan başka. Hafif, hızlı bir ürün. Cache SSD var üzerinde, seni üzmez, günlük işlerini canavar gibi görürsün.
  • ahmetcan44  (02.12.12 23:18:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.