[]

balıkçılar: bu kamış ve makina nasıl?

Yeni başlayacağım, bir arkadaşım alıp getirmiş. Kamışla makinenin toplam fiyatı linklerde de görüldüğü üzere 100TL üzerinde ama arkadaşım bir tanıdıktan 35 liraya almış. Yanında kılıfı diğer ıvız zıvırlarıyla birlikte. Hatta kova falan bile vermiş adam ama onu başkasına kaptırdım:)
Neyse, bu aletler fiyat olarak kelepire denk geldi ondan eminim fakat asıl merak ettiğim bu aletler iyi midir başlangıç için, yoksa kaç lira olursa olsun yine de alınmaz dedirtin tiplerden midir?

www.avbalikmarketi.com
+
www.albashop.com.tr

 
ne yapacağınıza bağlı, boğaz için 3.5mt kamış kısa kalabilir


  • spankenstein  (02.12.12 22:33:14 ~ 22:33:22) 
çipura avlamaya çalışacağım kıyıdan.


  • jamiro  (02.12.12 22:36:34) 
olabilir ama genelde çipura avı için 3 kamış kullanılıyor balık az olduğu için. makinenin de modeli önemli, mesela gönderdiğiniz linkteki DR30 iş yapmaz ama DR60 ya da 70 olabilir.


  • spankenstein  (03.12.12 08:05:44) 
DR70 linkini koymuştum zaten. anlaşılan modelde sorun yok. teşekkür ederim.


  • jamiro  (03.12.12 17:12:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.