jagermeister nereden alınır

salak bir soru olabilir ama bilmem ben jagermeister filan, alakam yok. bunun ufakları oluyormuş minik, onlardan alacam birkaç tane. büyük marketlere filan gitsem bulur muyum? bide kaç paradır ki bu?

carrefour'da vardı. litrelik 89 tl. ufakları(35 cl) da yaklaşık olarak 30-35 tl falandır

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (02.12.12 20:43:03)
www.flickr.com

şurada en soldaki sanırım, böyle tek içimlikleri varmış, siz türkler nasıl diyor shot! onlardan lazım aslında, bulunur bişey mi o.
  • hewit  (02.12.12 20:48:17)
almadan önce bir barda bir shor deneyim, ondan sonra karar verin. ben hayal kırıklığı yaşadım misal. tatlı bir öksürük şurubuna benziyor tadı.

  • anonimyususer  (02.12.12 20:48:33)
bu kadar ufağını daha önce türkiye'de gördüğümü hatırlamıyorum. anca free shop'larda vardır.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (02.12.12 20:51:10)
litresini ben izmirden 70 liraya veriyorum, shot bardaklı. küçüklerini tr'de hiç görmedim.

@anonimyususer samıyorum ki tekilayı lezzetinden dolayı içsinler. lezzetli bi alkol var mı lan?
  • VickVickyVale  (02.12.12 21:00:01 ~ 21:01:50)
bahsettiğin 5 cllikler tekel marketlerde olabilir. ankara'da ise sekans'ın karşısındaki var olması lazım.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (02.12.12 21:06:30)
geçen sene yılbaşında şirketin verdiği sepette vardı o dediğinden. hala duruyor gerçi içmedim henüz. türkiye'de var yani ama nerede bilemem.

bu arada türkiye'de olduğunu varsaydım çünkü şirket amerikan ve bütün dünyada aynı seyler verildi sanıyorum ancak paket içinde minik cupcake'ler vardı üzerinde ismimiz yazan. bu sebeple yenilir içilir olanları türkiye'den temin ettiklerini düşünüyorum.
  • dasher  (02.12.12 21:07:00)
@ VickVickyVale: safari ve baileys

  • anonimyususer  (02.12.12 21:24:13)
valla ben onları bile sek içemiyorum. hele baileys'i şeker komasına sokucak gibi. kahveyle bulandırmak lazım.

  • VickVickyVale  (02.12.12 21:29:56)
Biraz ortalama üstü her tekelcide var onlar. Bakkallarda yok tabi , işte birkaç çeşit viski bulunduran yerlerde var.

  • offday  (02.12.12 21:51:28)
tobacco shoplar var ya onlarda bulunması ihtimal, ankarada ankuvada alt katta, kentparkta çağdaşın karşısında var.
fiyatları avrupada 1 2€ ama burada en az 10 lira vardır

  • jedilance  (02.12.12 21:56:59)