telefon

telefondan hiç anlayaman biri olaraktan 500 tl'ye kadar rahat kullanımı olan;hızlı,internete girmem pek gerekmıyor ama girsem de olabilir,radyosu,mp3 ü olsun,şarzı cok gitsin(mp3ümde bozuldugu için hem mp3 yerıne gecsin)vs gibi özellikleri olan bir telefon arıyorum
bilginize;şimdiden teşekkürler:)

  • spinalcord  (02.12.12 00:18:04)
sarji gitsin istiyorsan dokunmatiklerden uzak duracaksin.
internetsiz internete girebilen telefon cok anlamsiz. paket alamayacaksan hic girme o islere. sirf wifi ile takilirim olmuyor.

sarji giden ama gerisi tiriviri olan nokia c3 var. nokia x1-00 var bir de :) sarj dedin mi bunlarin ustune pek yok alet.
rahat 3 gunu cikartirsin. x1-00 ile daha da fazlasini gorebilirsin tahminim.
  • entrapmen  (02.12.12 00:30:28)
Günde 2 saatten çok müzik dinleyecekseniz bir ipod edinin yanına da nokia c3 alın.

  • vexations  (02.12.12 00:32:19)
samsung galaxy w. üzerine para eklemek gerekebilir sanırım biraz. güzel de bir telefon açıkçası.

  • sparkle kiddle  (02.12.12 00:38:27)
galaxy w almayin da ne halt alirsaniz alin.

w alana kadar atrix var. 2 kat ozellikli ve daha ucuz.

ne halt etmeye hala w onerilebiliyor gercekten anlamiyorum.
  • entrapmen  (02.12.12 00:49:14)
atrix nerde uygun bulabilirim?

  • chemnil  (02.12.12 00:54:48)
fiyati konusunda cok fazla oynama yok zaten. hatta benim bildigim hic yok :)

hb'da da su an stokta kalmamis 7'sinde gelecekmis.
hizlial sozde 30'unda gelecek demis 30'u gectigi halde onsiparis durumunda. (zaten hizlialdan bedava sevap dagitsalar almam)
ereyon'da da onsiparis durumunda. muhtemelen bu ayin ortasinda girer hepsinde satisa (hep erteleniyor girisi).
alacaksaniz hb veya ereyon'dan alabilirsiniz. urune ozel bir kampanya oldugundan fiyat boyle tahminim.
  • entrapmen  (02.12.12 12:44:46)
artık biri son noktayı koysun derim yarın telefon alacagım lütfen yardımmm.anlamıyorum,anlamıyorum elektronik işleri.

  • chemnil  (07.12.12 18:13:30)