adam bir mezara gidiyor, üzerinde kendi adı var.

bir dizi vardı. the lost room gibi kısa dizilerden.
1.5 saatlik 3-4 veya 5-6 bölümdü.
aklımdaki bir sahnesini anlatıcam: sanırım ilk sahnesi de olabilir.
adam bir mezara gidiyor. o mezar ya kendisinin ya da karısının. sanırım uydurmuyorsam yanında küçük kızı da var.
mezarın yanında bir canta buluyor. hani şu iş adamı cantası tarzda bir çanta.
çantanın içinde adamın kendinin ölüm haberi olan bir kaç gün sonrasının gazete küpürleri var.
çok merak ediyorum. 3-4 yıl önce görmüştüm ama izleyememiştim.
bu dizinin adı neydi ?

geleceğe dönüşde böyle bi sahne vardı sankı bırebır aynı degıl ama ..

  • kennym  (29.11.12 23:43:54)
@kennym çok yanlış geldin. babasının mezarıydı o yanılmıyorsam.

  • vadrigar  (29.11.12 23:47:51)
The Prisoner olabilir mi?

  • mesa  (30.11.12 00:15:11)
@vadrigar

babasının mezarı filan değildi. emmett brown kendi mezartaşını görüyordu.
  • periphery  (30.11.12 01:47:45)
@mesa bir denicem
@periphery yok abi biliyorum onu ama ben martynin sahnesinden bahsettim. ama sanırım arkadas senin dedigin sahneden bahsediyordu. off cok karıstı muhabbet:)

  • vadrigar  (30.11.12 11:22:56)