Maslak civarı dişçi

işteyim şu anda fena bi diş ağrısı var dünden beri.

şöyle eli hafif, işinin ehli, fiyatı makul, maslak civarında dişçi var mı bildiğiniz?

daha önce hiç dişçiye gitmedim, tırsıyorum hala ama bu sefer gitmek zorundayım galiba. randevu falan almak gerekiyor mu hiç bilmiyorum dişçi olaylarını?
dolgu ya da diş çekimi fiyatı ne kadar oluyor?

sadece "maslak civarı dişçi" kısmını cevaplıyorum;

nazmi akbacı işhanı'nda (yeni adı ata çarşı oldu) bir dişçi olduğunu biliyorum. nedir nasıldır bilemem.

doğuş power center'ın karşısındaki işhanı.
  • holy diver  (29.11.12 10:47:45 ~ 11:07:51)
eğer ki bir yer bulamayıp, yakın diye acıbadem hastanesi'ni düşünürseniz, aman diyeyim vazgeçin. bir doktorları dışında (ismini unuttum) kim varsa tedavi ettikleri diş birkaç ay sonra yeniden arıza çıkarıyor, hem de pahalılar, yazık.

  • soso  (29.11.12 12:10:04)
ama mecidiyeköy olur derseniz,

yakın bir arkadaşımın diş kliniği var orada.

çevremden giden herkes memnun. duyuru'da da (duyuru'lara bağlı olarak) sık sık tavsiye ediyorum zaten..

www.dentagra.com
  • holy diver  (29.11.12 12:25:44)
mecidiyekoy olur diyorsaniz denthouse var. (bkz: dent house ağız ve diş sağlığı polikliniği)

  • disq  (29.11.12 12:33:37)
maslakta eski derimodun ust katinda vardi beauty dent mi ne oyle bir sey iste. pasabahcenin sagindaki binanin en ust kati.

  • dutturudunya  (29.11.12 17:11:30)