Ankaralılar

Güzel fotoğraf tabiki her yerde çekilebilir ama bazı yerlerde bu daha kolaydır. Konunun ilginç olması işi kolaylaştırabilir.
İşte böyle, Ankara'da fotoğraf çekmek için gidebileceğim nereler var, nereyi önerebilirsiniz?

Belki Dikmen Vadisi.

  • otonom  (28.11.12 19:22:11)
Mogan, Eymir, Bayındır Barajı, Oran, Keklik Pınarı, Bilkent 3, Kuğulu Park, Güvenlik Caddesi.

  • heritage  (28.11.12 19:48:31)
Bence bu biraz fotoğrafçının çekmek istediği temalara göre değişen bir şey. Kimileri doğal parklarda vesairelerde rahat edemez, büyük şehir kaosunun içinden çıkartır fotoğrafları. Üstte söylenmiş, Ankara'da fotoğraf diyince zaten Mogan bir, Kuğulu Park ikidir, herkes oralara gider o yüzden siz gitmeyin. Metro ve banliyö tren istasyonlarını bolca kullanın, emin olun çok güzel şeyler çıkabiliyor. Gazi'nin Mimarlık fakültesinin karşısında artık kapanmış ama tel örgülerden geçerek içeri atlayabileceğiniz açık hava lokomotif müzesi var, orayı da kullanabilirsiniz. Hani ne tarz fotoğraflar çekmeyi sevdiğinizi bilmediğim için ben bunları söyleyeyim üsttekilerden farklı olarak.

  • Hallerlale  (28.11.12 20:17:22)
Hammönü,
Kale,
İsmetpaşa nın arkasında kalan avizeciler,
Çengelhan,
Pirinçhan
  • Asicanavar  (30.11.12 16:09:34)