Wanted XL içindeki şifre

bu ne rezalet! çorbadan kıl çıkması gibi.. atsan atılmıyor satsan satılmıyor.. küçüklerinde yok, epey araştırdım, sadece xl paketlerinde var.. birden kampanya yaparlar da işte bilmem kaç şifre gönderene ücretsiz slip don verirler diye paketleri de atamıyorum boxer giydiğim halde (her zaman da boxer giymiyorum tabi şu an çıplağım mesela)
neyse konu farklı yerlere geliyor.. işte etiye mail falan da attım, şu an wanted la ilgili bi kampanyamız yok dediler, tekrar mail attım "ya yapacaksanız söyleyin atmayayım paketini" falan ama bişi demediler, üzerine bir kaç da forward mail attım.. sanırım benden yeterince nefret etmişlerdir.. belki de fokların katillerinin peşine düşmüşlerdir ne bileyim (son forward mail resimliydi falan hani etkisi daha çok, önceki kokakola layt'a mentols atmakla ilgiliydi, e gereksiz tabi biraz.. iki çocuk ölmüş diyorlar abartmışlar sanki..)

neyse efendim benle aynı sorunu yaşayan var ise bilmek, bir tepki göstermek istedim..

dipnot: ülkerin kestaneli çukulatasında da aynı sorun mevcut ama onu başka duyurulara saklıyorum..

bugün aradılar.. konuştuk biraz.. üretim tarihidir seri nodur falan dediler ama "küçük paketlerin içinde yok?!" diyince "eee.. hömmm.." şeklinde kaldı arkadaş..
madem bilmiyosun niye arıyosun..
attım çöpleri ya.. gerekirse aradaki farkı kapatırım ben yine..
  • p shadow  (24.12.08 17:17:10)