ultrabook'daki bu çizik nasıl gider ?

yeni aldığım dell marka ultrabook'um resimde görüldüğü üzere çizildi. kasası macbookların kasası gibi alüminyum. bu yüzden ne tür bir şey kullanmam lazım çiziği gidermek için bilemiyorum.

metalik gri renkli kalemlerle falan gitmez çünkü aynı rengi tutturmak mümkün değil. nedir tavsiyeniz?

i.imgur.com

tum hayatım boyunca senin gibi bir adam olmak istedim.aylardır tek derdin bu ultrabooktaki scratch.

cevap olsun silinmesin diye.çizik gitmez yara bandı yapıştır.fark yarat.
  • duptıs  (27.11.12 23:38:33)
@duptıs

yok be hocam tek derdimiz bu olsa, ohoo. biz millet gibi derdimizi tasamızı buralara yazamıyoruz. ben de onlar gibi olmak isterdim :)
  • mr.goodcat  (27.11.12 23:39:57)
arabalardaki çizik kapatıcalar olur mu ki

  • jedilance  (27.11.12 23:40:34)
@jedilance

olabilir ancak hangisi? üzerinde denerken normal rengine de zarar verip sonra harita gibi yapmayayım aleti.

aslında ben daha önce bu tarz bir problemle karşılaşıp çözmüş birinin cevabını bekliyorum ama bakalım.
  • mr.goodcat  (27.11.12 23:44:27)
cidden de yara bandı iyi fikir... şaka değil.

  • patos64  (27.11.12 23:59:51)
asus'ta o kapak 120 TL idi, bende takıntılı adamım, değiştirirdim.

  • lanlanlan  (28.11.12 00:16:57)
www.ereyon.com.tr
bu geldi aklıma benim ama işe yarar mı emin değilim. belki küçük bir yerine deneyebilirsin.

edit: yok ya sadece saat camları içindir diyor en altta :/
bi an sevinmiştim pii.
ama bak bunlar var

www.fixitprosatisi.com

www.hepsiburada.com
  • nıç  (28.11.12 00:24:22 ~ 00:26:24)