Saçlarım dökülüyor

Başlıkta yazdığım gibi saclarım cok dökülmeye başladı bir iki aydır. Aynı zamanda ince telli ve kuru. Kaliteli sampuan kullanmaya başladım(seba med) ona rağmen azalmadi.
Doktora da danıştım, kan tahlili yaptırdım biriken Demir biraz düşük çıktı.
Napayim dostlar, çinko hapı falan mi alsam? Zeytinyağı mi sürsem de yumusasa? Yas 19, erkeğim

aktardan çam terebentin al.şampuanına karıştır.saçlarını yıka.saçları güçlendiriyo,dökülmeyi azaltıyo ve gürleştiriyo.kullanıp memnun kalanlar var.

  • rock n roll  (27.11.12 19:21:09)
sarımsak, badem, çam ve havuc yagı karısımı alacaksın 10 lıra faln aktarda hazır var zaten.sampuanın ıcıne karıstrcan kullancan sacını guclendrmez ama dokulmeyı onler.

  • mantarliborek  (27.11.12 19:23:43)
çinko ve b12 iyi geliyor

  • soljenitsin  (27.11.12 19:24:27)
kafana göre çinko hapı kullanma. doktora gidip tahlil yaptır belki çinko değerlerin normal? biliyorsun bir şeylerin eksikliği zararlıyken fazlalığı da zararlı olabiliyor.

  • palpasyon  (27.11.12 19:53:03)
sebamed çok da kaliteli değil, şampuandan olduğunu düşünüyorsan bunu göz önünde bulundur.

  • april12th  (27.11.12 19:58:38)
Bi kadın formülü; dogum kontrol hapları dögülerek toz haline getırilir. Şampuana karıştırılır. Duydum ama denemedim.

  • kakao  (27.11.12 20:02:21)