maruldan tırtıl çıkması

iyi bir şey değil mi? marketlerdeki marullardan hiç çıkmıyor ne zamandır. pazardan aldığımdan çıktı büyükçe bir tane. (kurt da olabilir artık ne deniyorsa)

edit: bir ara işte kurtlanan şey daha sağlıklıdır gibi şeyler söyleniyordu, ondan sordum. ben de nefret ederim kurttan, böcekten vs.
yerken değil, daha yapraklarını ayırırken çıktı.

niye iyi olsun ya. bi ara da çürük domatesleri çok seviyodu millet. ne bilim ben yiyemiyorum tırtıl görünce marulda.

  • hjarteblod  (27.11.12 14:11:32)
bence iyidir, en azından ilaçlı vs olmadığının bir göstergesidir. tamamen salladım.

  • yue  (27.11.12 14:16:44)
  • teknolojininsonharikası  (27.11.12 14:17:02)
iyi mi kötü mü tam olarak bilemiyorum ama bana gerekli bakımı yapılmamış gibi geliyor. çok da mide bulandırıcı. ne zaman brokoli alsam çıkıyor atıyorum hepsini.

  • crimsonlady  (27.11.12 14:17:07)
yerken değil de temizlerken çıkması iyi gibi sanki.

  • ocanal  (27.11.12 14:18:15)
çok iyi

  • baldur  (27.11.12 14:21:15)
müthiş bir hamle

  • docrivers  (27.11.12 14:30:45)
ben de patlıcanda tırtıl buldum,neyse ki henüz pişmemişti :)maydonozdan da sülük çıkmıştı :)sağlıklı olur diyolar,artık ne derece doğru bilemiyorum.

  • rock n roll  (27.11.12 14:32:50)