san marino milli takımında oynamak ister miydiniz?

şimdi davet gelse kalkıp gider misiniz mesela ingiltere maçı için falan? :)

hangi mevkiyi isterdiniz?

Bi halı saha geçmişi varsa ya da okulun yan tarafındaki arsada, taştan direkler yaparak futbol oynadıysa (2. yi abarttım) gayet de gidip oynanabilir.

Beni çağırsalar da gidemem o ayrı mesele.
  • Skey295  (27.11.12 13:15:47)
koşa koşa giderdim. hatta san marino vatandaşı bile olabilirim.

mevkii olarakta kaleyi isterim. kale haricinde de oynamam!
  • vuvuzela  (27.11.12 13:25:18)
şanlı san marino'ma her şey feda. defans isterdim ben. kısa boylu falanım ama yine de dalarım topa aga. yapışırım adama. en azından rahatsız ederim.
zaten iddaa +4 handikap veriyo san marino'ya, o kadar gol yedirmeyiz takıma, iddaa'dan da parayı vururuz.

  • hjarteblod  (27.11.12 13:25:41)
isterdim. sahaya çıkmak bile yeter.

  • baldur  (27.11.12 13:26:07)
adamlar belki yeteneksiz ama üst düzey bir takıma karşı 90 dakikayı çıkartabilecek kondisyonları var. şimdi sokaktan geçen adamı alsan, öyle bir mücadelede hele ingilizlere karşı 10 dakika sonra sürünmeye başlar. isterse halı sahaların maradona'sı olsun. o tempoya ayak uydurmak bambaşka bir olay.

  • juninho77  (27.11.12 13:26:33)
Bana 6 ay versinler hazırlanmak için, giderim.

  • kitap gibi sessiz  (27.11.12 13:29:30)
Kale hariç her türlü giderim. Sevdiğim işi yapıyor olurum en azından, hayatımı sürdürecek kadar yemek vs de yeter.

  • tzum_tzum  (27.11.12 13:33:19)
giderim hocut, mevkii olarak da kasap mevkiinde oynarım, diledikleri adamın futbol hayatını bitiririm.

  • dead and broken  (27.11.12 13:35:32)
yeteneksiz olabilirler ama hepsi profesyonel futbolcu bunların.. "hee oynarım nolacak?" diyen adamları old trafford'da ingiltere karşısında maça çıkar, altlarına işerler muhtemelen.

  • sir gawain  (27.11.12 13:38:36 ~ 13:39:06)
giderdim, beşinci dakikada ingiltere'den birini sakatlar, "bir sizden bir bizden" der, soyunma odasına da gitmeden kaçardım.

futboldan anlamıyorum.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (27.11.12 13:39:18)
bonservisde anlaşırsak neden olmasın. ben aslında doğuştan san marinoluyum.

  • orta sahanın rakip yarı alana bakan dilimi  (27.11.12 14:06:18)