bogazici universitesi / withdraw

bogazici universitesinde withdraw siniri var mi ? okul hayatim boyunca 3 tane withdraw hakkim varmis diyor bazi kimseler, internetten yonetmelige filan baktim bulamadim bir sey. kredi sinirini sormuyorum.

bir de transkriptte gozukecek mi withdraw ettigimiz ders ?

transkriptte görünüyor. sınır var mı bilmiyorum ama 3 diye bir şehir efsanesi var.

  • ethros  (27.11.12 09:20:08)
ben advisorıma sormuştum aslında sınırı yok ama 3ten sonrasına pek izin vermiyoruz dedi ve traskriptte görünüyor.

  • darkpictures  (27.11.12 09:43:40)
transkriptte gorunmesinin kotu bir yani olur mu ? ilerde karsima cikar mi bir turlu ?
withdrawlayacagim ders art of animation dersi, hoca herkesi geciriyormus diyorlar da emin olamiyorum ki.

  • fakyoras  (27.11.12 09:53:24 ~ 09:55:10)
withdraw kendini bilen adam işidir. ilerde killik cikarmak isterlerse karsina cikabilir yoksa cikmaz... ama killik cikarmak istendiginde withdraw olmasa da baska bişey bulurlar... withdraw'in en azindan makul açiklamasi var... o donem baska bi konuya yogunlasiyordum, w'ladigim derse yeterince ilgi gosteremiyordum; dusuk notla kendime birsey katmadan gecmektense daha cok uzerine dusebilecegim bir baska zamana erteledim.

  • notorious brklp  (27.11.12 10:12:17)
En olmadi finaline (varsa) girme dersin. Buna ragmen gececegini dusunuyorsan hocaya soyle F versin, tekrar alirsin sonra.

  • long live rock n roll  (27.11.12 10:42:01)
galip hoca di mi? kesin geçirir. olmadı git hocayla konuş. ben 2 tane withdrawladım bakalım hayırlısı.

  • trachemys scripta elegans  (27.11.12 10:55:18)
evet galip hoca, hadi bakalim risk budur diyip birakmayayim =)

  • fakyoras  (27.11.12 10:59:58)