Pokemon

Elimde 10 tane filmi var. Toplam sayısını bilen var mı? Eksik mi, fazla mı?

dvd halinde oldukları için, uzun uzadıya yazamıycam, listeyi verdikten sonra hangilerinin eksik olduğunu söylerseniz sevinirim.

Kutuya kilitleyip, rafa kaldırıcam. belki 15 sene sonra çocuklarım izler diye. Ki izlemeliler de. Onun için şu arşivi bi tamam edelim dostlar. Google'da kayboldum resmen, herşey karıştı. Tahminime göre 3-4 filmim eksik.

zaman sıralaması yapmak istiyorum ama karışabilir.

1) kapakta sırf "pokemon" yazıyor, ki yılı en eski olan bu, ilk filmi bu.
2) the power of one
3) forever
4) spell of the unknowm
5) heroes
6) jirachi
7) destiny deoxys
8) lucario and mystery of mew
9) Giratina and the sky warrior
10) zoroark master of illusion

thnx

www.listal.com

yalnız bozulabilir o yav. pek dayanıklı değil cdler dvdler, başka bir yerlerde daha yedeklesen fena olmaz.
  • historien  (26.11.12 23:08:54 ~ 23:10:26)
ben de onun derdindeyim, yıllardır benle sürünüyorlar. kutudalar zaten, bir de büyük bir kutu ayarlarsam, nem falan dışında durur diye düşünüyorum. Ha bir de, bi 10 liraya taşıyıcı alıp, içine filmleri sallayıp, kutunun bi kenarına koyucam.

  • nezaretten taharet  (26.11.12 23:12:28)
15. film de çekildi haberin olsun.

  • teknolojininsonharikası  (26.11.12 23:24:07)
Bence hic ugrasma. Birak 15 seneyi, 2 sene icerisinde calissalar bile video kalitesi acisindan izlenmeyecek derecede olacaklar.
Arsiv isi ile ugrastim bir kac sene once. Artik bulunmasi zor olmayan ve surekli kullanmadim hic birseyi tutmuyorum elimde.

15 seneye isitip isitip tekrar sunarlar eski versiyonlari dert etme. Dvdlere hatira gozuyle bakiyorsan ayri.
  • daemonville  (27.11.12 01:52:27 ~ 01:53:10)