parçalamalık iphone için itunes sorusu

fena ergen atar modundayım. itunes isimli (!'^+^+%%+&) program ile iphone içerisine uygulama ya da oyun indirip kuruyorum. bağlantıyı kestiğimde indirip kurduğum programı bu sefer 3g bağlantısıyla tekrar indirmeye çalışıyor telefon.

bir diğer sorunda, installous ile indirdiğim ve kurduğum programlar, bilgisayara bağladığımda, eşleştirme yapılıyorken siliniyor.

yere çarpasım var.

Jailbreak yaptığın için çıkıyor o sıkıntılar. JB yaptıysan iTunes ile uygulamaları eşzamanlamaman gerekiyor. Zira JB ile indirilen uygulamalar AppStore hesabında satın alınmış görünmez, dolayısıyla da iTunes bu nereden çıktı deyip siler.

Ya JB'den kurtulacaksın, ya da iTunes ile eşzamanlama yapmayacaksın.
  • roket adam  (26.11.12 19:39:00)
itunes u salla.
itools 3-5 mb bişey indir çalıştır.hiç bir zaman itunes a ihtiyacın kalmaz.eşzamanlama yapmana bile gerek yok sürükle bırak.
yüklemek istediğin uygulamaların adını google da sonuna .ipa olarak yaz arat indir bilgisayarına sonra da itools üzerinden install et
bitti gitti.
not: cihazın jailbreak yapılmamış olsa bile uygulama yükleme haricindeki sözlerim geçerlidir
  • arafa  (26.11.12 20:09:14 ~ 20:10:20)