çalışamıyorum

sevgili duyuru sakinleri,

geceli gündüzlü aylar süren yoğun çalışma günlerinden sonra yaklaşık 2 aydır bir türlü konsantre olup çalışamıyorum, işlerimi bitiremiyorum. elim işe gitmiyor, 2 ay önce başladığım iş hala elimde sürünüyor. dikkatimi toplayamıyorum, saçma sapan hatalar yapıyorum, kafamı toparlayamıyorum.

işimi ve çalıştığım yeri seviyorum ama son 2 aydır bıkkınlık bir türlü geçmiyor. sürekli aynı şeyleri yapmaktan mı sıkıldım bilemiyorum. kendimi motive etme çabalarım hep boşa çıkıyor, bütün gün gereksiz şeylerle oyalanıp mesainin bitmesini hatta bir an önce haftanın bitmesini bekliyorum.

daha verimli olabilmek, işime yeniden sarılabilmek adına nasıl bir yol izlemeliyim? ne yapmam gerekiyor?

şu an bir spor salonuna kayıtlıyım, ancak 3,5-4 aydır gitmiyorum. ilk zamanlar iş yoğunluğu sebebiyle gidemiyordum, şimdi de gitmek istemiyorum.

aslında doğru diyorsun, sporun mutlaka etkisi olur, hiç düşünmemiştim, teşekkürler :)
  • kelrapunzel  (26.11.12 13:30:45)
yıl ortası tatili diyorum. 1 hafta işyerinden ve kalabalıktan uzak, ev hayatı beni toparlıyor. haftasonu uzatması gibi birşey...

  • buttercup  (26.11.12 13:39:28)
@buttercup
keşke tatil fırsatım olsa eminim çok iyi gelirdi. çalıştığım yerde sağlık sorunları için alınan izinler dahil tüm devamsızlıklar yıllık izinden düşülüyor ve benim hiç iznim kalmadı..

  • kelrapunzel  (26.11.12 13:43:53)
psikolog beybi.. atla deve değil.

aslında atla deveymiş, doktor sırtımdan aldı. Lustral ve ben tahin ve pekmez gibiyiz artık
  • jadle  (26.11.12 14:56:51)