[]

Kayan Çarşaf Sorunsalı

Yahu benim bu çarşafım sürekli kayıyo ne yapmak lazım bunun kaymaması için?Her sabah direk yatakla temas halinde uyanıyorum..Yokmudur bunun bi yolu?çarşafı değiştirsem nasıl birşey almam lazım?

not:yatak çift kişilik.


 
alta havlu gibi olan lastikli çarşaflardan takın. o hep orada dursun. üstüne kendi çarşafınızı serin. kaymaz.


  • styx  (26.11.12 01:40:01) 
Lastikli çarşaflar bu sorun için birebir. Ama eldeki çarşafı da yatağa çengelli iğne ile tutturarak sabitleyebilirsiniz.


  • buff  (26.11.12 01:42:11) 
6 senedir yurt tecrübemle diyorum ki lastikli al yoksa köşelerden düğümle .


  • melancholyman  (26.11.12 01:48:09) 
Uyku tulumu al. Asla kaymaz, kaydırmaz.


  • babaganus  (26.11.12 01:53:00) 
çengelli iğneyle belli başlı yerlerinden yatağa tuttur.


  • bass solo take one  (26.11.12 02:19:58) 
alez


  • kotukediserafettininexkankasi  (26.11.12 08:14:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.