flüt - piyano icin sarki oneriniz?

merhaba,

okulumda duzenleyecegim yeni yil konseri icin, flüt ve piyano birlikte calabilecegimiz parcalar ariyorum.

konu : yeni yil ve "sevgi" konsepti.

piyanist gercek bir piyanist olacak, flüdü calacak olan beni iste orta seviyede düşünebiliriz.

akliniza gelen parcalari, ne olursa olsun, alabilir miyim?
varsa notalari ile daha bir süper olur.

tesekkur ederim.

Kesinlikle gabriel de fauré-sicilienne derim, calmasi cok keyifli (en azindan piyano oyleydi)

  • medusa  (25.11.12 23:36:26)
dream theater - octavarium

  • gudumlu anne terligi  (25.11.12 23:37:21)
spirit of the water'da solo vokal bölüm de vardi sanirim. o kisim olmadan nasil olur bilmem ki.

  • la traviata  (25.11.12 23:46:29)
sully erna - my light

dostum yazdığım şarkıları sen kendin için çal boşver konuyu monuyu yaeğ lol
  • gudumlu anne terligi  (25.11.12 23:48:12)
sicillienne güzel, aklimda kalmis o melodi. score'u nerden bulabilirim bir bakayim.

  • la traviata  (25.11.12 23:48:30)
@gudumlu

konu olmasi su bakimdan onemli. cok uzun ve tum konseri kapsayacak bir text yazacagim. ve o textin icinde gececek bu parcalar. yani bütünsel bir müzik olayi gibi düşün.

misal konusmaci basladi sevgiden bir yerlerden girdi, sonra ilkokul bolumu sevgi temali sarkilar caldi. sonra ordan baska bir yerlere baglandi konu ve işte flüt piyano girdi. tekrar ara konusmalar...

teatral bir deneme.
sirayla çık çal gibi bir sey olmasini istemiyorum.
  • la traviata  (25.11.12 23:49:58)
@medusa
buldum notasini. flüt ve piyano

petrucci.mus.auth.gr

oley : )
  • la traviata  (25.11.12 23:51:06)
green carnation'ın akustik albümü var Acoustic Verses oradaki şarkılar da uyabilir ama tabi sen karar vereceksin bi bak istersen

  • gudumlu anne terligi  (25.11.12 23:52:37)
aslen illa flüte su ana kadar uyarlanmis olmasi gerekmiyor.

mesela yalcin tura - sevmek nedir parcasini da aldim vokal yerine flütle gayet hos oluyor piyano - flüt.

bu sekilde, vokal - piyano akliniza gelen sevgi temali parcalar da olabilir. kafam durdu bu saatte.
  • la traviata  (25.11.12 23:55:07)
Notalari da bulduysan baska parca dusunme bunu cal derim :)

  • medusa  (28.11.12 00:30:37)